Polskie leki i lekarstwa bez recepty w UK

1077 produktów

Polskie leki bez recepty w UK znajdziesz w naszej aptece online. Wiemy, że istnieje duże zapotrzebowanie na leki z Polski, dlatego stworzyliśmy bogatą ofertę różnorodnych produktów. Należy pamiętać, że leki bez recepty stosowane są jedynie w leczeniu łagodnych stanów zapalnych czy problemów zdrowotnych.

Polskie leki bez recepty w UK

Polskie leki bez recepty w UK stosowane są często w przypadku alergii. Ta dotyka coraz szersze grono osób w różnym wieku, ponadto w wielu przypadkach jest ona wrodzona. Objawia się świądem i łzawieniem oczu, uporczywym katarem, a także wysypką. W naszej aptece w UK znajdziesz następujące leki bez recepty, które złagodzą jej objawy – kremy i żele, krople do nosa lub oczu, a także tabletki i syropy.

Przeciwbólowe leki bez recepty w UK

Przeciwbólowe leki bez recepty w UK w naszej aptece mają postać tabletek, plastrów oraz żeli i maści. Dostępne leki to m.in. Ibuprom, NO-SPA, Ketesse, APAP, Polopiryna czy plastry rozgrzewające, ekstrakt z konopi siewnej, Voltaren czy maść tygrysia lub końska.
Leki na przeziębienie Oferowane przez nas lekarstwa w UK to również środki na przeziębienie. Znajdziesz tu leki bez recepty stosowane w bólu gardła, w przypadku gorączki, kaszlu czy kataru. W zależności od potrzeb masz do wyboru leki w formie tabletek, kropli, syropu, żelu, czy w formie rozpuszczalnej. Wśród polskich leków bez recepty w UK dostępne są też preparaty ziołowe.

Środki wpływające na jakość snu

Polskie leki bez recepty w UK pomogą Ci odzyskać spokojny sen. Zawartość naturalnych składników, takich jak waleriana czy melatonina pozytywnie wpływa na nasz organizm. To środki polecane osobom pracującym zmianowo i tym, których rytm dobowy jest rozregulowany. Warto sięgnąć po nie również wtedy, gdy w ciągu dnia odczuwasz zmęczenie i rozdrażnienie.

Lekarstwa w UK wspierające leczenie nałogów

Inne lekarstwa w UK dostępne w naszej aptece to leki stosowane w walce z nałogami. W tym dziale znajdziesz środki pomocne w rzucaniu palenia, jak Desmoxan, Recigar lub Detusan. Inne produkty są z kolei przeznaczone do łagodzenia skutków kaca, jak np. 2KC. Z kolei tabletki z ekstraktem z karczocha wspomagają oczyszczanie organizmu. Ponadto wśród polskich leków bez recepty w UK, które dostępne są w naszej aptece znajdują się leki wspomagające leczenie trądziku, hemoroidów, cukrzycy, urazów czy służące pozbyciu się pasożytów.

Twoja polska apteka w UK – online

Zapoznaj się z asortymentem naszej apteki dla Polaków w UK. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

pixel