Polskie zioła w UK

483 produktów

Nasza polska apteka w UK oferuje szeroki wybór polskich ziół. Ich zdrowotne działanie w medycynie ludowej znane jest od lat. Mają one zastosowanie w różnorodnych schorzeniach i problemach, lecz stosowane są także profilaktycznie. Określone zioła wykorzystuje się w dolegliwościach żołądkowych, zaburzeniach snu, trawienia, czy jako formę wzmocnienia odporności. To bezpieczne, a zarazem skuteczne środki wspierające pracę organizmu. Zioła z Polski w UK cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród Polaków.

Twoje zioła z Polski w UK – sypkie

Polskie zioła w UK są cenione i poszukiwane, dlatego zdecydowaliśmy się na umieszczenie ich w naszym asortymencie. Możesz wybrać zioła w formie sypkiej, kapsułek i tabletek, herbatek FIX, wyciągów i nalewek oraz syropów. Wśród ziół sypkich znajdziesz herbaty na różne przypadłości, np. na zgagę, chrypkę oraz wspomagające pracę organizmu, jak herbatka Body Line czy oczyszczająca. Nasza polska apteka w UK oferuje również kawy zbożowe, z żołędzi lub orkiszowe pozytywnie wpływające na działanie organizmu i regulujące pracę przewodu pokarmowego. W ofercie obecny jest też błonnik witalny o działaniu oczyszczającym oraz zmniejszającym poczucie głodu. Możesz też wybrać błonnik konopny lub o smaku jabłkowym.

Polskie zioła w UK – tabletki i kapsułki

Osoby ceniące polskie zioła w UK znajdą w naszej ofercie również kapsułki lub tabletki. To wygodna forma podania, szczególnie dla zabieganych osób. Oferujemy m.in. czosnek w tabletkach, karczocha, ostropest, szałwię czy skrzyp. W kapsułkach występują również oleje – z dyni oraz wiesiołka.

Zioła z Polski w UK – wyciągi, nalewki i syropy

Zioła z polski w UK występują również w formie wyciągów i nalewek. Dostępne są krople walerianowe, ze skrzypu polnego, krople nasercowe, Verdin Complex, Nervosol, czy Cravisol. Możesz też wybrać polskie zioła w UK.

Twoja polska apteka w UK – online

Zapoznaj się z asortymentem naszej apteki dla Polaków w UK. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

pixel